İzmir'de Yatırımın Yeni Adresi "For You Suite"

Çiğli’de Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk işbirliğiyle yapımına başlanan “For Tou Suite” İzmir’e yaşam enerjisi getirecek. Tamamı 1+1 dairelerden oluşan projeye ilişkin bilgi veren Katal Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, “Projenin yatırım değeri çok yüksek. Şu anda dairelerin yüzde 40’ının satışı tamamlandı. Lansman fiyatlarımız devam ediyor” dedi.

İzmir'de Yatırımın Yeni Adresi "For You Suite"
11 Ekim 2016 - 14:23
Çiğli’de yaptıkları projelerle sektörde fark yaratan Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk, yeni projeleri “For You Suite” ile İzmirlilere yatırım fırsatları sunuyor.  Balatçık mahallesinde 65 metrekare ve 75 metrekarelik 325 bağımsız 1+1 daireden oluşan proje, renkli ve görüntülü intercom sistemi,  kapalı otopark,  Ogs ile araç giriş-çıkışı, 3 tane açık yüzme havuzu, güneşlenme ve dinlenme alanları, elektrikli panjur, merkezi yangın ihbar ve uyarı sistemi, özel tasarım mutfak, ankastre mutfak seti, yerden ısıtma sistemi, banyo ve mutfaklarda 1. sınıf armatürler, ısı ve ses yalıtımlı duvarlar, modern bahçe peyzajı, Fitness Salonu ve 24 saat güvenliğiyle misafirlerine konforlu bir yaşamın kapısını aralıyor.


Projenin yüzde 40’ının satışı tamamlandığını, lansman fiyatlarının devam ettiğini söyleyen Katal Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, “For You Suite, Katip Çelebi Üniversitesi’ne, metro istasyonuna ve hastanelere yakınlığıyla misafirlerimize büyük avantaj sağlıyor.  Projemizin zemininde bir sevgi yolu oluşturduk.  Burada çeşitli mağazalar ve restoranlar yer alacak, bölgedeki üniversite öğrencilerinin toplanma noktası olacak. Projenin yatırım değeri çok yüksek.  Misafirlerimiz lansman kampanyamızla istedikleri metrekarede, istedikleri cephedeki daireyi satın alabilirler. Ödemenin yüzde 50’sini peşin, yüzde 50’sini 12 ay sonra alıyoruz.  İsteyen misafirlerimize kredi de kullandırabiliyoruz. Projeyi 2017 Aralık ayında teslim edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum