İzmir iş dünyası bu açılışta buluştu

Çiçek Kardeşler İnşaatın İzmir’e kazandırdığı çağdaş ofis projesi Çiçek Plaza’nın açılış kokteylinde, iş dünyası ve inşaat sektörünün önde gelen temsilcileriyle çok sayıda davetli bir araya geldi.

İzmir iş dünyası bu açılışta buluştu
22 Ekim 2016 - 13:18
Bornova ilçesinde, Çiçek Plaza’nın açılışı için tören düzenlendi. Açılış, iş dünyası ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla’nın da katıldığı açılış töreninde konuşan Çiçek Kardeşler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çiçek ve yönetim kurulu üyesi Kazım Çiçek, İzmir iş dünyasının nitelikli ofis ihtiyacına cevap verecek örnek bir projeye imza atmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Çiçek Plaza’nın konumu, ferah ve lüks çalışma ortamının yanı sıra; sosyal donatı alanları ve emsallerine göre düşük aidat maliyetleriyle yatırımcıları kendine çekmeyi başardığını kaydeden Mustafa Çiçek, "Çiçek Plaza, 44 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen ve birleştirilebilen 164 ofisiyle, her sektörün ihtiyacını karşılayacak fiziksel özelliklere sahip” dedi.

Müşteri memnuniyetini esas alarak projelerini şekillendirdiklerini belirten Mustafa Çiçek, "Az sayıda çalışanı olmasına karşın faaliyet gösterdiği sektörün gereklilikleri nedeniyle sürekli kalabalık toplantılar yapmak zorunda kalan firmalar, Çiçek Plaza’da bulunan ortak kullanıma açık 20 kişilik toplantı salonu sayesinde büyük ofis satın almak ya da kiralamaktan kurtuluyor ve böylece giderlerini düşürüyor” diye konuştu.

Kendisinin de mimar olduğunu ve inşaat sektörünü yakından takip ettiğini belirten Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla da, Çiçek Plaza’nın Bornova’ya değer katacağını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum